Dance way

o Nas

Poznaj nasze cele i wartości, które każdego dnia pozwalają nam rozwijać
siebie oraz kolejne generacje tancerzy.

Witaj w dance way

sport & rozrywka

Naszym celem jest stworzenie nowoczesnej szkoły tańca, która nie tylko umożliwia pozyskanie techniki tanecznej, ale również dba o ciało oraz psychologię sportu, a to wszystko aby umożliwić naszym klubowiczom szybką drogę na szczyt i wyróżnienie się na tle konkurencji.

0 +
Zadowolonych kursantów
0 %
Satysfakcji z zajęć

Nasza Wizja

Społeczność napędzająca się pasją do tańca w różnym wieku. Dance Way to miejsce pełne inspiracji, gdzie spotykamy się aby w domowej atmosferze tworzyć lepszą wersję nas samych na parkiecie i poza nim.

Nasza Misja

Szkolić i umożliwiać naszym tancerzom najlepsze do tego warunki przy współpracy z wielokrotnymi mistrzami tańca i nauczycielami światowej sławy, którzy często bywają goścmi naszego studio.

Nasze Osiągnięcia

Pozycja top 50 w światoywm rankingu tanecznym, dwukrotny tytuł II Vicemistrzów Kraju, tytuły finalistów i półfianalistów międzynarodowych turniejów rangi WDSF.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY:

rewelacja, polecam w każdym calu Pana Dawida, niesamowicie cierpliwy człowiek, z ogromną pasją, czuć ze nie robi tego tylko dla kasy ale jest to jego życie, zaczęłam chodzić na zajęcia kilka miesięcy temu, jest wymagający ale przy tym przemiły. Zawsze mamy dużo śmiechu. Efekty są super, jestem pod wielkim wrażeniem, bo mój partner taneczny to sztywniak a jednak nawet takiego można rozruszać jak ktoś potrafi. Trzymam kciuki za P. Dawida i polecam go nie tylko parom ale wszystkim którzy chcą nauczy się tańczyć!

Karolina Mi
  Karolina Mi

  Opine Google

  Super nauczyciel, pełny pozytywnej energii, nauczy tańczyć każdego. Lekcje pozwoliły mi uwierzyć że dam radę na pierwszym tańcu 😉

  Michał Gołoś
   Michał Gołoś

   Opinie Google

   Nasi instruktorzy

   "Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu".

   Poznajmy się bliżej…

   Poniżej znajdziesz listę naszych instruktorów razem ze specjalizacją danego nauczyciela.

   Dawid Duda

   Taniec Towarzyski | Użytkowy | Pro Am

   Dawid Duda

   Betija Kaire

   Taniec Towarzyski

   Betija Kaire

   Statystyki dance way

   Ponad 12 lat doświadczenia w tańcu

   Taniec To ogromna część naszego życia, której poświęciliśmy wiele czasu oraz starań aby osiągnąć nasze cele i stać się najlepszą wersją siebie. Teraz z bagażem wielu doświadczeń chcemy zaprosić Was do tego niesamowitego świata. Zapraszamy!

   Taniec Towarzyski
   100%
   Fitness
   87%
   Hip Hop
   88%