Dance way

sPORTOWY TANIEC DLA DZIECI

Świetna zabawa prowadząca do rozwoju pasji.

Wszelkie zabawy ruchowe podejmowane są u dzieci instynktownie i spontanicznie. Już od najmłodszych lat poruszają się w rytm melodii, czerpiąc wiele radości. Nauka tańca dla dzieci to wspaniała przygoda, a dla rodziców możliwość kreowania nowych doświadczeń u malucha. Dlaczego jeszcze warto zapisać dziecko na kurs tańca? Oto główne powody!

Po pierwsze zabawa

Nic tak nie uszczęśliwia rodzica, jak uśmiech dziecka na twarzy. A to nasza szkoła jest w stanie zapewnić! Zajęcia taneczne dla dzieci wywołują radość, rozwijają wyobraźnię i oddziałują na emocje. Dzieci nie lubią się nudzić, pragną doświadczać czegoś ciekawego, porywać się w wir przygód i po prostu wyszaleć. Dzięki intensywnemu wysiłkowi fizycznemu maluchy mają możliwość pozytywnego spożytkowania energii i rozładowania napięć.

Taniec kształtuje charakter

Nauka tańca dla dzieci nie opiera się na rywalizacji. Wręcz przeciwnie, uczy pracy w grupie, wzajemnej pomocy i właściwych norm zachowania. Taniec kształtuje pozytywne cechy charakteru, takie jak cierpliwość, wytrwałość, odwaga i odporność na zmęczenie. Dziecko dzięki regularnym treningom jest bardziej świadome swoich indywidualnych możliwości,co z pewnością zaprocentuje w szkole i dorosłym życiu.

Rozwój fizyczny i emocjonalny

Taniec jest idealnym zajęciem dla dzieci nieśmiałych. Uczy radzenia sobie z emocjami, dodaje odwagi i pewności siebie. Innymi słowy – stwarza możliwość przełamywania barier! Równie istotne jest utrzymywanie kontaktów z innymi dziećmi i nawiązywanie nowych przyjaźni. Ćwiczenia taneczne i nauka kroków to o wiele więcej niż mogłoby się wydawać! Taniec usprawnia pamięć, koncentrację, spostrzegawczość, orientację, a także inteligencję ruchową i twórczą. To wspaniałe połączenie aktywności fizycznej z zabawą.

Parkiet to mała przestrzeń, ale niezwykle rozszerza horyzonty!

ZAPisy do grup wiekowych trwają ! 6-9lat 9-12lat 12+lat

Dawid Duda

Taniec Towarzyski | Użytkowy | Pro Am

Dawid Duda

Betija Kaire

Taniec Towarzyski

Betija Kaire

Katia Eksemeneva

Taniec Towarzyski | Fitness

Katia Eksemeneva

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Przetańczonych turniejów
0 +
Doświadczonych instruktorów
0 +
Zadowolonych kursantów